Про нас

Туристичне агентство “Джой тур”  працює на ринку надання туристичних послуг з 2013 року. Прагнучи надавати клієнтам професійні консультації та якісні послуги, з урахуванням вимог, потреб і можливостей кожного туриста, ми приділяємо особливу увагу навіть, здавалося, незначним “дрібницям”, очикуючим відпочиваючих під час подорожі.  З року в рік ми покращуємо систему контролю якості надання послуг, проводимо моніторинг роботи та своєчасного виконання зобов’язань суб’єктами, що створюють безпечні, якісні та комфортні умови туристу під час туру.

Головний офіс туристичного агентства “Джой-Тур” розташований у м.Ізюмі за адресою:

Харківська область, м.Ізюм, вул.Паромна, 4, другий поверх (поруч з автовокзалом, між будівлями розважального центру “МАРС” та “Ощадбанком). Працюємо з 9 ранку до 17 вечора, а також у будь-який інший зручний для клієнтів час за попередньою домовленістю. Телефон для довідок 066-796-84-44.

Представництво туристичного агентства “Джой-Тур” розташовано у місті Балаклія за адресою:

Харківська область, м.Балаклія, вул.1го Травня, 11, другий поверх (будівля поруч з супермаркетом “Десятка”).

Попередньо ознайомитись з пропозиціями пакетних турів від провідних туроператорів, що працюють на українському ринку туристичних послуг, та готелями можна на нашому сайті www.besttour.info . На сайті також є широкий вибір екскурсійних турів, в тому числі до Європи.